Стажування та мобільність для студентів

Ознайомся з можливостями

Студенти спеціальності “123-Комп’ютерна інженерія” та “126-Інформаційні системи та технології”, які мають рівень володіння англійською мовою “Незалежний користувач” (сертифікат В1 або В2), мають можливість здійснювати мобільність та пройти стажування/навчання в іноземних навчальних закладах:

1.  на кафедрі інформатики та комп’ютерних систем (Department of Informatics and Computers) в Університеті Острави (Чехія);
  2.  в університеті Менделя в Брно (Чехія)

Мобільність студентів здійснюється в рамках програми Erasmus+  обміну студентами між Хмельницьким національним університетом та університетами Європейського Союзу.

Ознайомся

Міжінституційна угода 2015-2021 між установами з програм та країн-партнерів

Ознайомся

“Міжінституційна угода 2019-2022 між установами програми та країн-партнерів”