Кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету

(Комп’ютерна Інженерія ХНУ) 26 листопада 2022 року провела черговий хакатон “Від ідеї до стартапу”, в якому взяли участь 7 команд школярів з 7 шкіл м. Хмельницького!
В команд було півтори години на підготовку презентації своєї ідеї. Під час підготовки з командами працювали наші веселі, розумні та креативні ментори (студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Computer engineering and programming”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ 1-4-го курсів, які мають досвід участі у різноманітних хакатонах та конкурсах)
Після інтенсивної роботи над презентаціями, команди перед іншими учасниками хакатону та членами журі представляли свої ідеї. Команда “ТБЛ” (Технологічний багатопрофільний ліцей м. Хмельницького) представила мережеву онлайн-гру “ЗСУ”. Команда “YK” (СЗОШ №8 м. Хмельницького) представила проєкт сайту для централізації зборів для ЗСУ. Команда “Роман” (Хмельницька гімназія №2) представила проєкт “Технологія регулювання дорожнього руху”. Команда “Vinom_tech” (ЗОШ №20 м. Хмельницького) представила алгоритм зменшення навантаження на систему користувача. Команда “Ksiar” (НВК №2 м. Хмельницького) представила проєкт розумної військової форми. Команда “InWay” (ЗОШ №21 м. Хмельницького) представила проєкт голографічного молодіжного навчально-розважального осередку. Команда “Найкращіші” (Хмельницька гімназія №1) представила проєкт військового взуття-конструктора. Хочемо відзначити дуже високий рівень абсолютно всіх презентованих проєктів!!!
Всі проєкти оцінювались журі, до складу якого входили викладачі кафедри КІІС (5 чоловік) та студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Computer Engineering and Programming”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ (15 чоловік)
Проєкти оцінювались за наступними критеріями: 1) новизна ідеї; 2) креативність ідеї; 3) актуальність рішення; 4) конкурентна перевага рішення; 5) монетизація.
В результаті оцінювання та обговорення переможцями стали: 1-е місце ??? – команда “InWay” (ЗОШ №21 м. Хмельницького); 2-е міcце ? – команда “Vinom_tech” (ЗОШ №20); 3-є місце ?– команда “ТБЛ” (Технологічний багатопрофільний ліцей м. Хмельницького)! Команда “InWay” за 1-е місце в хакатоні була нагороджена грошовим призом у розмірі 500 грн, а також подарунками від наших спонсорів – компанії EPAM! ??? Команди “Vinom_tech” та “ТБЛ” також були нагороджені подарунками від наших спонсорів – компанії EPAM!
Дякуємо нашим найактивнішим студентам, які, як завжди, були прекрасними менторами та суворими суддями
Дякуємо всім вчителям за класну організацію та підготовку дійсно потужних команд-переможців! Дякуємо нашим спонсорам! Дякуємо старшому викладачу кафедри Olga Pavlova за бездоганну організацію нашого студентського активу в якості менторів та членів журі!
Дякуємо учасникам нашого хакатону за неймовірно цікаві та класні проєкти! Чекаємо Вас на навчання на освітні програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, де Ви зможете розвинути і втілити у життя всі свої ідеї!
Ну а решту активних, ініціативних та креативних школярів запрошуємо до участі в наших наступних хакатонах (coming soon… )! Зважаючи на складні умови сьогодення, ми, на жаль, не можемо запросити Вас всіх і одразу, тому чекайте запрошення для Вашої школи!