Лекція з виконавчим директором компанії Avivi

У середу, 8 листопада 2017 року, на гостьову лекцію до студентів спеціальності “Комп’ютерна інженерія” завітали представники ІТ-компанії Avivi. Основним лектором був виконавчий директор (СОО) компанії Олексій Ковбасюк, який розповів студентам про особливості роботи та кар’єри в ІТ-галузі, а також про розмаїття ІТ-професій.

Сподіваємось, що розповідь Олексія змотивує до навчання та спонукає до побудови кар’єри в ІТ-галузі в першу чергу тих студентів, які з різних причин не люблять програмувати, адже ІТ-галузь не складається виключно з програмістів, а потребує й багатьох інших фахівців (тестувальників, фахівців із забезпечення якості, системних адміністраторів, ІТ-менеджерів і т.і.).

Після лекції Катерина Стесенко, яка займається розвитком освітньої платформи в ІТ-компанії Avivi, розіграла цікаву та корисну книгу з менеджменту проектів та поліграфічну продукцію серед студентів, які завчасно зареєструвались на лекцію.

Маємо надію, що студентам стане в пригоді той корисний досвід, який вони отримали на гостьовій лекції! Дякуємо нашим гостям!