Майстер-клас з веб-дизайну для студентів 1-2-го курсів

Сьогодні, 6 листопада 2020 року, як ми і обіцяли, відбувся цікавий майстер-клас з веб-дизайну для студентів 1-2-го курсів освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ і ‘Інформаційні системи та технології’ ХНУ, який проводила наша студентка-третьокурсниця Аліна Гнатчук  в нещодавно відкритому iHUB’і (ТЦ ‘Монблан’). Хто не зміг прийти в iHUB, мав можливість взяти онлайн-участь у цьому івенті.

Під час майстер-класу Аліна провела коротку лекцію, після чого дала цікаві завдання, які дуже старанно і активно виконували учасники майстер-класу.

В цілому задуманий нетворкінг вдався, всі учасники залишились в захваті і вже планують івент на наступну п’ятницю (coming soon… ?)! Ми раді, що хоч трохи змогли розважити і мотивувати наших студентів молодших курсів за складних умов сьогодення!

Дякуємо Аліні Гнатчук за цікавий івент! Дякуємо нашому Міському Голові Олександру Семчишину та Хмельницькій Міській Раді за чудово обладнаний, сучасний iHUB, а також за підтримку, довіру та надану можливість кафедрі комп’ютерної інженерії та системного програмування ХНУ проводити такі необхідні та цікаві для наших студентів ІТ-заходи в iHUB’i!