Навчально-ознайомчий візит учасників проекту KTU до університету Жирони, Іспанія (16-20 червня 2014р.)

17-19 червня 2014 року доценти кафедри системного програмування Говорущенко Тетяна Олександрівна та Медзатий Дмитро Миколайович перебували в Університеті Жирони (Іспанія) в рамках Міжнародного проекту TEMPUS KTU. Метою візиту було проведення координаційної зустрічі з обговоренням перспектив реалізації проекту. Учасниками зустрічі було обговорено та затверджено остаточну редакцію стратегії розвитку центрів трансферу знань українських університетів.

Українські партнери ознайомились з технопарком створеним на базі університету Жирони, а також перейняли досвід створення та забезпечення стійкого розвитку інноваційних компаний на базі університетських дослідних центрів.