Педагогічна практика аспірантів 2-го курсу

Триває педагогічна практика аспірантів 2-го курсу. В квітні 2024 року аспіранти самостійно проводили такі навчальні заняття в присутності своїх наукових керівників:
Осядлий В.В. – лекційне та практичне заняття з освітнього компонента “Системна інженерія програмного забезпечення комп’ютерних систем”
Алексов С.В. – лекційне та практичне заняття з освітнього компонента “Системна інженерія програмного забезпечення комп’ютерних систем”
Войчур Ю.О. – лекційне та практичне заняття з освітнього компонента “Управління ІТ-проєктами”
Сєргєєв Є.В. – лабораторні заняття з освітнього компонента “Об’єктно-орієнтоване проєктування”
Свистун С.О. – практичне та лабораторне заняття з освітнього компонента “Веб-орієнтована розробка програмного забезпечення”
Бохонько О.О. – лекційне та лабораторне заняття з освітнього компонента “Об’єктно-орієнтоване проєктування”.
Фегир О.В. – лекційне та лабораторне заняття з освітнього компонента “Технології проектування інформаційних систем”.
Попов Ю.М. – лабораторне та практичне заняття з освітнього компонента “Моделювання систем”.
Жуковський П.О. – лекційне заняття з освітнього компонента “Технології програмування комп’ютерних ігор”, практичне заняття з освітнього компонента “Системне програмне забезпечення”.
Рей К.С. – практичні заняття з освітнього компонента “Моделювання систем”.
Данчук С.В. – лабораторне заняття з освітнього компонента “ІТ-інфраструктури”, практичне заняття з освітнього компонента “Системне програмне забезпечення”.
Лисий А.М. – практичне заняття з освітнього компонента “Системне програмне забезпечення”, лекція з освітнього компонента “Технології програмування комп’ютерних ігор”.