Проведення II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 «Інформаційні системи та технології».

Сьогодні, 26 квітня 2021 року на базі кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету було проведено підсумкову науково-технічну конференцію за результатами II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 «Інформаційні системи та технології».

Всього на конкурс було подано 88 робіт з 45 закладів вищої освіти.
У фінал пройшли 23 роботи, проте, на жаль, не всі фіналісти змогли представити сьогодні свої роботи.
Таким чином, до уваги галузевої конкурсної комісії було представлено 18 конкурсних робіт, з яких 3 роботи посіли перше місце, 6 робіт – друге місце, 9 робіт – третє місце!
Вітаємо переможців та їх наукових керівників!!!
Усім учасникам бажаємо не зупинятись на досягнутому та чекаємо на нову зустріч у наступному році!
Дякуємо науковим керівникам за високоякісну підготовку студентів та їх презентацій, а також за роботу у складі галузевої конкурсної комісії!
Щиро дякуємо нашій колезі, асистенту кафедри КІСП ХНУ, д.ф. Ольгу Павлову студенту 1-го курсу освітньої програми “Комп’ютерна інженерія та програмування” першого (бакалаврського) рівня ХНУ Владимира Авсиевича за цікаву роботу, гарну презентацію та стресостійкість!
Робота Владимира Авсиевича “Android GPS App” посіла 2-е місце на конкурсі! Щиро вітаємо!!!