Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

Цьогоріч кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем (Комп’ютерна Інженерія ХНУ) прийняла в свою дружну та велику КІ+ІСТ-сім’ю  величезне поповнення: 156 здобувачів на освітню програму “Комп’ютерна інженерія та програмування” першого (бакалаврського) рівня (112 студентів повної форми навчання та 44 студенти скороченої форми навчання), 18 здобувачів на освітню програму “Інформаційні системи та технології” першого (бакалаврського) рівня (12 студентів повної форми навчання та 6 студентів скороченої форми навчання), 50 здобувачів на освітню програму “Комп’ютерна інженерія та програмування” другого (магістерського) рівня та 6 здобувачів на освітню програму “Інформаційні системи та технології” другого (магістерського) рівня, 10 здобувачів на освітню програму “Комп’ютерна інженерія” третього (доктор філософії) рівня. Таким чином, лави Комп’ютерна Інженерія ХНУ поповнили цього року 240 студентів!
Вчора ми відсвяткували День першокурсника – як кажуть наші студенти-активісти, Welcome Party для наших новеньких! У програмі заходу були: святкова атмосфера з фотозоною, повітряні кульки, солодощі та тематичні наклейки-стікери, які були для студентів у вільному доступі протягом усього дня. До студентів-першокурсників факультету інформаційних технологій на зустріч завітали представники ГО «ІТ-кластер м.Хмельницького» (Хмельницький ІТ кластер) з презентацією, а також керівники та представники відомих ІТ-компаній міста, таких як Global Partner Soft (Victor Tershivskiy) та Avenga Ukraine, які поділилися з першокурсниками власним досвідом та дали цінні поради щодо вибору напрямків кар’єрного шляху. Паралельно у соціальній мережі Instagram проводився розіграш подарунків.
Дорогі наші першокурсники! Дякуємо Вам за те, що обрали нас! Щасти Вам! А ми зі свого боку зробимо усе можливе й неможливе, щоб Вам всім було цікаво, затишно й корисно у нас!

 

Translate »