Тренінг для студентів “Earth Day Eco Saturday” у рамках міжнародного проєкту NAWA GTUA education

30 березня 2024 року завідувачка кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем, докторка технічних наук, професорка Тетяна Говорущенко, доцентка кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем, докторка філософії Ольга Павлова та доцентка кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем, кандидатка технічних наук, доцентка Ірина Засорнова провели тренінг для студентів “Earth Day Eco Saturday” у рамках міжнародного проєкту NAWA GTUA education.
Під час такого тренінгу тренери підвели підсумки попереднього проєкту NAWA GTUA, ознайомили студентів із цілями та завданнями нового проєкту NAWA GTUA education, обговорили стратегію та цілі сталого розвитку ООН до 2030 року.
Студенти попрацювали з тематичними картками Green Cards, застосували інструмент стратегічного управління стартапами “Канва бізнес-моделі”, попрацювали в командах над створенням ідей екостартапів та попрактикували нову методологію створення презентацій Pecha Kucha – в рамках роботи над складовою “green education” міжнародного проєкту NAWA GTUA education.
Крім цього, в рамках тренінгу відбулось озеленення інфраструктури Хмельницького національного університету. Студенти разом із тренерами посадили два символічних дерева перед входом у навчальний корпус №1 – “одиничку” (яку кафедра КІІС придбала за власні кошти) та “нулик”, символи ІТ-фахівців. Крім цього, за ініціативи кафедри КІІС встановили 5 сортувальних контейнерів у холі навчального корпусу №1 – для небезпечних відходів, для металу, для паперу, для скла та для пластику. Таким чином попрацювали і над складовою “green campus” міжнародного проєкту NAWA GTUA education.
Разом зробимо наш університет зеленішим!