Участь студентів у XIII Всеукраїнській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми комп’ютерних наук АПКН-2021”

15 жовтня 2021 року, відбулось секційне засідання “Комп’ютерна інженерія та системи захисту інформації” XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції “Актуальні проблеми комп’ютерних наук АПКН-2021“. Голова засідання – д.т.н., проф., завідувач кафедри КІІС ХНУ Говорущенко Т.О. Секретар засідання – д.ф., старший викладач кафедри КІІС ХНУ Павлова О.О.
На секційному засіданні було представлено 32 доповіді. В секційному засіданні взяли участь 4 здобувачі освітньо-професійних програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” першого (бакалаврського) рівня (Швайко В., Авсієвич В., Кравчук С., Кульбачний В.), а також 30 здобувачів освітньо-наукової програми “Комп’ютерна інженерія та програмування” другого (магістерського) рівня вищої освіти (Рей К., Савчук О., Літвінко І., Осядлий В., Душко Д., Зелінський О., Ференс В., Воробйов В., Федоришин О., Слипченко Р., Боднаровський В., Сокальський Д., Михасько Я., Заграй А., Ковальчук П., Бойко А., Кустовський Р., Башук В., Слободян О., Дильовий В., Гаврилюк Р., Сисоєва К., Колісник Є., Кривак Д., Стрєлкова О., Ковальчук О., Море В., Симак Д., Коваленко В., Башта А.).
Всі представлені доповіді були цікавими та змістовними. Під час секційного засідання розгорнулась справжня наукова дискусія, в якій брали участь як здобувачі-учасники конференції, так і викладачі кафедри КІІС (проф. Говорущенко Т.О., проф. Мартинюк В.В., проф. Яцків В.В., проф. Лисенко С.М., доц. Гнатчук Є.Г., доц. Бобровнікова К.Ю., доц. Нічепорук А.О., доц. Корецька Л.О., доц. Каштальян А.С., ст.викл. Павлова О.О.).