27 жовтня представники компанії «SoftServe» завітали на зустріч зі здобувачами ОП «Комп’ютерна інженерія та програмування» та «Інформаційні системи і технології» за запрошенням кафедри компанії «SoftServe».

⁃ Студенти познайомились з напрямами роботи компанії та програмами SoftServe Education.
⁃ Обговорили актуальні тренди розвитку ІТ-індустрії в Україні та світі.
⁃ Дізналися багато нового та розіграли подарунки від компанії за відповіді на питання вікторини.
⁃ Після зустрічі представники компанії запросили студентів до хмельницького офісу СофтСерв, де провели для них TechMeetup – студенти мали нагоду познайомитись з фахівцями різних ІТ-професій та поспілкуватись з ними у дружній атмосфері за кавою з солодощами.

Ми завжди раді приймати у своїх стінах гостей із компаній-роботодавців!