Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

Заснування наукового журналу “Комп’ютерні системи та інформаційні технології (Computer Systems and Information Technologies)

 

У липні 2020 року Хмельницьким національним університетом був заснований новий науковий журнал “Комп’ютерні системи та інформаційні технології (Computer Systems and Information Technologies)”.
Головним редактором призначено д.т.н., професорку, завідувачку кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Тетяну Говорущенко.
Журнал “Комп’ютерні системи та інформаційні технології (Computer Systems and Information Technologies)” включено до Переліку періодичних наукових фахових видань категорії Б у галузі технічних наук за спеціальностями
  1. 121 “Інженерія програмного забезпечення”
  2. 122 “Комп’ютерні науки”
  3. 123 “Комп’ютерна інженерія”
  4. 126 “Інформаційні системи та технології”
(Наказ МОН України №420 від 19 квітня 2021 року, додаток 3).
Журнал «Computer systems and information technologies» фокусується на всіх технічних та практичних аспектах останніх досліджень та результатах міжнародних вчених і практиків, що стосуються комп’ютерних систем та інформаційних технологій.
Детально з умовами публікацій і з вимогами до їх оформлення можна ознайомитись на сайті журналу – http://csitjournal.khmnu.edu.ua
Запрошуємо подавати статті до журналу!
Публікації – англомовні і повністю безкоштовні!
Дедлайн для статей у №1 за 2021 рік – 15 травня 2021 року!

 

Translate »