Зустріч учасників проекту зі студентами факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем (18 вересня 2014 р.)

18 вересня 2014 року, викладачами кафедри системного програмування проведено зустрічь зі студентами факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем. Метою зустрічі було ознайомлення з освітніми програмами Європейського союзу та зокрема з проектом TEMPUS KTU. Під час зустрічі обговорено задачі які планується вирішувати у центрі трансферу знань, створення якого передбачено проектом.

Особливу зацікавленість у студентів викликала можливість співпраці з центром у питаннях створення та забезпечення стійкого розвитку стартапів, а також у питаннях захисту інтелектуальних прав на власні розробки.

В результаті обговорення цих питань було створено ініціативну групу з числа студентів, яка більш активно буде залучення до створення центру трансферу знань Хмельницького національного університету.