10-12 червня 2020 року кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету провела 1-й Міжнародний воркшоп “Intelligent Information technologies and systems of information security” IntelITSIS-2020. У воркшопі взяли участь представники 50 інституцій – 19 університетів світу (Велика Британія, США, Австрія, Словаччина, Чехія, Туреччина, Польща, Естонія, Білорусь та Греція), 28 українських університетів, коледжів та ліцеїв, а також 3-х індустріальних партнерів.
На воркшоп було подано 91 роботу, Міжнародним програмним комітетом було відібрано для представлення на воркшопі 30 робіт. Таким чином, рівень прийняття склав 33%.
Воркшоп складався з пленарного засідання, секційних засідань (2 секції) та закриття. Зважаючи на пандемію Covid’19, Воркшоп був проведений з використанням платформи Zoom.
Всім спікерам Воркшопу були підготовлені та надіслані сертифікати. На закритті конференції спеціальними сертифікатами були відзначені кращі доповіді.
У воркшопі взяли участь не тільки досвідчені вчені, але й здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за спеціальностями “Комп’ютерна інженерія” і “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”. Аспіранти Боднар М.А., Стецюк М.В., Бельфер Р.Е., Красовський М.В., Денисюк Д.О., Лопатто І.Ю., Паюк В.П., Павлова О.О., Калита О.Д. підготували статті для IntelITSIS-2020, які успішно пройшли сліпе рецензування членами міжнародного програмного комітету Воркшопу та були представлені на Воркшопі англійською мовою. Цей факт характеризує аспірантів двох зазначених спеціальностей як активних дослідників, здатних і готових до інтернаціоналізації, які мають напрацювання, що визнаються на міжнародному рівні.