Участь доцентки кафедри КІІС Ольга Павлової у літній школі Lviv Data Science Summer School

Протягом 4-9 серпня доцентка кафедри КІІС Ольга Павлова взяла участь у Lviv Data Science Summer School, яка була організована факультетом прикладних наук Українського католицького університету, м.Львів.
Спікерами школи були:
– Нітеш В. Чавла — професор інформатики та інженерії Франка М. Фраймана в Університеті Нотр-Дам, США.
– Айзек Р. Галацер-Леві — ад’юнкт-доцент кафедри психіатрії Медичної школи Гроссмана при Нью-Йоркському університеті та старший науковий співробітник Google.
– Дмитро Похилко – директор зі стратегічних проектів і мережі прискорювачів Lab-to-Market (L2M) у Columbia Tech Ventures, офісі трансферу технологій Колумбії.
– Майлз Кранмер – доцент кафедри інтенсивної обробки даних у DAMTP та IoA, працює над ШІ для наукових відкриттів.
– Олексій Ігнатенко – професор Українського католицького університету, доцент НАУКМА та КАУ. Він бере участь у численних дослідницьких проектах та дискусіях на наукові теми. Його наукові інтереси включають теорію ігор, агентні моделі та машинне навчання.
Літня школа включала такі активності, як прослуховування курсу лекцій, а також роботу над проєктами в командах під керівництвом менторів-лекторів та презентацію проєктів перед журі.
По закінченню курсу учасники отримали сертифікат.