Випуск бакалаврів 2024

9 липня 2024 року кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем випустила 81 бакалаврів, які завершили освітньо-професійні програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології”, “Комп’ютерна інженерія та програмування (мова викладання – англійська)”.
4 таких довгих і таких коротких роки вони провели в нашій КІІС-родині, разом з нами пережили півтора ковідних і два з половиною воєнних роки, вступ під час ковіду, онлайн-навчання, повітряні тривоги в укритті, проте не зійшли з дистанції, а успішно досягли своєї мети і здобули таки диплом бакалавра!
Дякуємо трьом кураторам Сергій Лисенко, Єлизавета Гнатчук, Ірина Засорнова, які всі ці роки докладали своїх зусиль, вкладали всю свою душу у становлення наших сьогоднішних вже бакалаврів!
Бажаємо нашим цьогорічним випускникам професійного зростання, успішних проєктів, життєвих успіхів під мирним небом рідної України!
А рідна альма-матер та рідна кафедра чекають вас всіх в магістратурі!