Участь доцентки Ольги Павлової у тренінгу «Концепція зеленого університету. План “зеленого” розвитку» у Вроцлавському технічному університеті

З 16 по 20 вересня доцентка кафедри КІІС Ольга Павлова взяла участь у тренінгу «Концепція зеленого університету. План “зеленого” розвитку», який відбувся у Вроцлавському технічному університеті (м.Вроцлав, Польща) у рамках проєкту NAWA Edu-GTUA.
 Тренінг провели викладачі факультету менеджменту д-р Маріуш Мазуркевич та д-р Анна-Марія Камінська.
 Під час тренінгу учасники з 7 українських ЗВО мали змогу попрацювати в командах за методами мозкового штурму та світового кафе та представили їхнє бачення перспектив сталого та зеленого розвитку українських університетів, а також розробили стратегічний план зеленого розвитку університетів України у рамках концепції сталого розвитку 2030.