AMC Bridge запрошує на онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons!

? bit.ly/DevEnvironment_meetup

Універсального ключа до розв’язання усіх девелоперських проблем не існує. Але з’являється безліч нових інструментів, які полегшують життя програмістам та істотно покращують швидкість розробки.

Бачите такі рішення? Не бійтесь експериментувати та впроваджувати їх, — переконаний Павло Шепілов (Software Development Engineer, AMC Bridge). Cпираючись на свій семирічний досвід у розробці, він зробить огляд середовища розробки вебдодатків та розповість про рішення, які можуть стати вам у пригоді.

Про що поговоримо?
? з чого складається середовище розробки та які вимоги до нього існують;
? про способи реалізації вимог, а також про плюси та мінуси цих інструментів, починаючи від простого до найбільш комплексного;
? як розробники можуть покращити поточне середовище для розробки складних вебдодатків.

Мітап буде корисним для веброзробників, тім лідерів, архітекторів і всіх, хто коли-небудь брав участь у підготовці середовища вебдодатків.

Рівень складності: базовий

Мова презентації: російська

Зустрічаємось онлайн 16 вересня о 18:30.

Участь у мітапі безкоштовна, але попередня реєстрація обов’язкова:
? bit.ly/DevEnvironment_meetup

Посилання для участі ми надішлемо всім зареєстрованим учасникам в день мітапу після 15:00.

AMC Bridge — одна з 15 IT-компаній світу з розробки інженерного ПЗ.

Ми працюємо з лідерами CAD-індустрії та технологічними стартапами. Понад 20 років наші розробки застосовуються у виробництві, будівництві та архітектурі. Ми спрощуємо робочі процеси інших галузей, щоб їм було легше змінювати світ.

Ми в трійці кращих IT-роботодавців України за оцінками колег, котрі найбільше цінують команду, цікаві завдання, проєкти та атмосферу.

Долучитись до команди AMC Bridge можна віддалено, з будь-якого міста України.

Вакансії: amcbridge.com.ua/ua/vacancies Amcbridge (http://bit.ly/DevEnvironment_meetup)
Let’s Talk: The Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons
Registration is open until September 16, 2021 12:00. Participation is free, but registration is required.