Святкування Дня програміста на факультеті інформаційних технологій

За ініціативи студентської ради факультету інформаційних технологій, підтримки адміністрації Хмельницького національного університету та ІТ-компаній-партнерів у навчальному корпусі №1 відбулося святкування Дня програміста для студентів ІТ-спеціальностей.

У програмі заходу були: святкова атмосфера з фотозоною, повітряні кульки, солодощі та тематичні наклейки-стікери, які були для студентів у вільному доступі протягом усього дня.

До студентів-першокурсників на зустріч завітали представники ГО «ІТ-кластер м.Хмельницького» з презентацією та тематичною вікториною з розіграшем призів, наданих ІТ-компаніями-членами Кластеру. А також керівники та представники відомих ІТ-компаній міста, таких як GM Host, Avivi, Global Partner Soft та Stfalcon, які поділилися з першокурсниками власним досвідом та дали цінні поради щодо вибору напрямків кар’єрного шляху.

Паралельно у соціальній мережі Instagram проводився розіграш подарунків (Power Bank, фірмова кружка та екскурсія до офісу компанії) від ІТ-компанії MassMediaGroup.

Після закінчення занять, студенти мали можливість поспілкуватися між собою за чаєм чи кавою з печивом у студентському коворкінгу.