Четвертий хакатон “Від ідеї до стартапу” проведено!

Кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету  за підтримки Хмельницького ІТ кластеру 19 грудня 2020  провела четвертий  хакатон “Від ідеї до стартапу“, в якому взяли участь 6 команд школярів з 5 шкіл м. Хмельницького та області!!! ???
Цього разу наш хакатон знову відбувся з використанням новорічного дрес-коду викладачами та студентами-менторами Комп’ютерної Інженерії ХНУ ???
Хакатон проводився з дотриманням карантинних норм – кожна окрема команда з 1-5 чоловік з однієї школи працювала в окремій аудиторії, зустрічались команди між собою лише в Зумі ???
В команд було півтори години на підготовку презентації своєї ідеї. Під час підготовки з командами працювали наші веселі, розумні та креативні ментори (студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ 1-3-го курсів, які мають досвід участі у різноманітних хакатонах та конкурсах) ???
Після інтенсивної роботи над презентаціями, команди зустрілись в Зумі, де перед іншими учасниками хакатону та членами журі представляли свої ідеї.
Команда Ekshtein (Дунаєвецький НВК) представила проєкт Anima Glasses – “розумні” окуляри з відчуттям психологічного настрою того, хто їх використовує.
Команда Table of Mind (Технологічний багатопрофільний ліцей) представила проєкт “Інтерактивний стіл”.
Команда Rideasy (Хмельницький ліцей №17 та Хмельницька гімназія №1) представила унікальний сервіс таксі з використанням штучного інтелекту.
Команда Dudes (ЗОШ №7) представила соціальний проєкт – форум для екстреної допомоги екзотичним тваринам.
Команда Try and Choose (Технологічний багатопрофільний ліцей) представила проєкт “Віртуальний пошив одягу”.
Команда Evil Cats (Дунаєвецький НВК) представила побутовий пристрій OZ-OT, який використовується для психологічної рівноваги та заспокоєння.
Знову хочемо відзначити дуже високий рівень абсолютно всіх презентованих проєктів!!! ???
Всі проєкти оцінювались журі, до складу якого входили викладачі кафедри КІСП (3 чоловіки) та студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ (15 чоловік) ???
Проєкти оцінювались за наступними критеріями: 1) новизна ідеї; 2) креативність ідеї; 3) актуальність рішення; 4) конкурентна перевага рішення; 5) монетизація.
В результаті оцінювання та обговорення переможцями стали:
1-е місце ??? – команда Rideasy (Хмельницький ліцей №17 та Хмельницька гімназія №1) під керівництвом Алли Шпилюк;
2-е міcце ? – команда Ekshtein (Дунаєвецький НВК) під керівництвом Mиколи Буняка;
3-є місце ?– команда Evil Cats (Дунаєвецький НВК) під керівництвом Mиколи Буняка!
Команда Rideasy за 1-е місце в хакатоні була нагороджена грошовим призом у розмірі 500 грн! ???
Дякуємо нашим найактивнішим студентам, які, як завжди, були прекрасними менторами та суворими суддями ???
Дякуємо Аллі Шпилюк (Хмельницький ліцей №17) та Mиколі Буняку (Дунаєвцький НВК)  за класну організацію та підготовку дійсно потужних команд-переможців!
Дякуємо нашим споносорам! Дякуємо доценту кафедри Кірі Бобровніковій за бездоганну організацію нашого студентського активу в якості менторів та членів журі!
Дякуємо учасникам нашого хакатону за неймовірно цікаві та класні проєкти!
Чекаємо Вас на навчання на освітні програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, де Ви зможете розвинути і втілити у життя всі свої ідеї! ?‍??‍??‍?
❗️❗️❗️Ну а решту активних, ініціативних та креативних школярів запрошуємо до участі в наших наступних хакатонах (coming soon… ???) – напевно, вже у 2021 році, після локдауну! Зважаючи на складні умови, спричинені пандемією, ми, на жаль, не можемо запросити Вас всіх і одразу, тому чекайте запрошення для Вашої школи! ❗️❗️❗️