Д.т.н., професор Говорущенко Тетяна Олександрівна отримала Премію Верховної Ради України для молодих учених за 2019 рік

10 листопада 2021 року, у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету, д.т.н., професор Говорущенко Тетяна Олександрівна отримала Премію Верховної Ради України для молодих учених за 2019 рік. Всього було присуджено 30 премій розміром 126 120 гривень кожна. Урочисте нагородження проводив Голова Верховної Ради України Стефанчук Руслан Олексійович у стінах Верховної Ради.
Тетяно Олександрівно, щиро вітаємо Вас із цією нагородою! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, продовжувати працювати, рости і розвиватися, далі отримувати гідні результати на благо суспільства та науки, на благо рідного Університету та рідної України!