День відкритих дверей кафедри Комп’ютерної інженерії та системного програмування

29 квітня 2020 року о 12:00 кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування запрошує ВАС на дистанційну консультацію щодо можливостей вступу на спеціальності:
– 123-Комп’ютерна інженерія, спеціалізація (освітня програма) “Комп’ютерна інженерія та програмування“ та
– 126-Інформаційні системи та технології, спеціалізація (освітня програма) “Інформаційні системи та технології“ Хмельницького національного університету.
Спікерами заходу будуть: завідувач кафедри Говорущенко Тетяна Олександрівна, декан факультету ФПКТС Савенко Олег Станіславович та провідні викладачі кафедри.
Враховуючи обмежену кількість учасників мітингу, для отримання посилання на дистанційну консультацію просимо зареєструватись за допомогою гугл-форми: