У вівторок, 8 грудня 2020 року, відбувся другий мегакорисний Front End MasterClass & Workshop 2.0 від запрошеного гостя, професіонала-практика Дмитра Пиріжка, фронтенд-розробника із 7-річним досвідом веб-розробки, засновника та СЕО ІТ Aкадемії Комп’ютерна академія Hashtag Хмельницький, на якому наші студенти в режимі реального часу «оживляли» сайт, дизайн якого розробив також наш студент – Олександр Забавський
![](http://kiis.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/31/2020/12/gz-5.jpg)