Онлайн-презентація «В IT НЕ лише ПРОГРАМІСТИ. ПРОФЕСІЯ QA ENGINEER» від міжнародної компанії QATestLab

Шановні студенти освітньо-наукових програм “Комп’ютерна інженерія” 3-го (ДФ) рівня, “Комп’ютерна інженерія та програмування” 2-го (магістерського) рівня, “Комп’ютерна інженерія та програмування” і “Інформаційні системи та технології” 1-го (бакаларвського) рівня Хмельницького національного університету!
У вівторок, 15.12.2020, о 14:00 Вас запрошує на онлайн-презентацію «Професія QA Engineer» міжнародна IT-компанія QATestLab!
“Хочеш отримати професію QA Engineer лише за 4 тижні?
Ти студент чи випускник Хмельницького національного університету?
Приходь на безкоштовну онлайн-презентацію «В IT НЕ лише ПРОГРАМІСТИ. ПРОФЕСІЯ QA ENGINEER» від міжнародної компанії QATestLab!
Ми розповімо багато цікавого про спеціальність Тестувальник програмного забезпечення.
Офіційне працевлаштування (навіть без попереднього досвіду роботи) та ефективна самореалізація в сфері IT!
Коли: 15.12.2020 у вівторок о 14:00
Де: онлайн, платформа GoToWebinar, посилання на зустріч – https://attendee.gotowebinar.com/regi…/3416437026168371724