ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

13 лютого 2021 року на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Право участі у другому етапі вибороли 10 команд від закладів освіти Хмельницької області. П’ять команд представляли студентську лігу, п’ять команд – шкільну. Серед команд студентської ліги Хмельницький національний університет представляли дві команди: KhNU_roflan_ki_khnu2020, до складу якої входили студенти, які навчаються за ОП «Комп’ютерна інженерія та програмування» та «Інформаційні системи та технології», та команда KHNU_cybernetyk_1 студентів, які навчаються за ОП «Економічна кібернетика».