Вітаємо учасників та переможців конкурсу з робототехніки, який проводила кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем ХНУ для здобувачів освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’, ‘Інформаційні системи та технології’!
Конкурс з робототехніки «Переміщення за лінією» проходив 21 жовтня в режимі онлайн. Завдання полягало в найточнішому проходженні траси з перешкодами за найкоротший час.
За підсумками, переможцями стали:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Переможці були нагороджені дипломами та цінними призами, а всі учасники отримали сертифікати про участь