11-14 жовтня 2022 року завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем д.т.н., проф. Тетяна Говорущенко взяла участь у Research & Development Seminar в TalTech / Tallinn University of Technology (м. Таллінн, Естонія), організованому спільно TalTech / Tallinn University of Technology та KTH Royal Institute of Technology. В семінарі взяли участь представники TalTech / Tallinn University of Technology (м. Таллінн, Естонія), представники KTH Royal Institute of Technology (м. Стокгольм, Швеція), університетів України (Хмельницький національний університет, Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Ю.Бугая, Криворізький національний університет, Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка), університетів Грузії (Business & Technology University, Shota Rustaveli National Science Foundation), університету Азербайджану (Baku Business University).
В програмі семінару було знайомство із міжнародною діяльністю TalTech / Tallinn University of Technology, із міжнародною діяльністю KTH Royal Institute of Technology.
На семінарі відбулось також обговорення відкритих коллів Horizon та ідей для сумісних майбутніх проєктів Horizon. Учасники семінару під час круглих столів та мозкових штурмів напрацювали ряд ідей для майбутніх на

укових проєктів Horizon.
Крім цього, на семінарі відбулась презентація мікрокурсу “Legal Aspects of Web3”, який проводитиме у 2023 році TalTech / Tallinn University of Technology із наданням безкоштовного навчання кращим слухачам з України.
Також на семінарі було попереднє обговорення задач та планів щодо двох нових проєктів ERASMUS+ (ERASMUS+ MOVEx, ERASMUS+ SMART-PL), членом консорціуму яких є Хмельницький національний університет, а керівником проєктів від університету буде проф. Тетяна Говорущенко.
Заевршився 4-денний семінар екскурсією до музею Lennusadam / Seaplane Harbour та екскурсією Старим містом.