Майстер-клас ‘Розроблення Telegram-ботів мовою Python’

Шановні студенти 1-го курсу освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ та ‘Інформаційні системи та технології’! Для вас пропонується лекція та майстер-клас ‘Розроблення Telegram-ботів мовою Python‘ від нашого студента 2-го курсу ОП ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ Олександра Мачека, який є професіоналом-практиком в цій галузі. Лекція та майстер-клас відбудуться в п’ятницю, 13 листопада 2020 року, з 15.00 до 18.00 в змішаному форматі – в iHUB (ТЦ ‘Монблан’) для студентів, які перебувають у Хмельницькому, а також в Зумі для іногородніх студентів.

Для запису на очне відвідування заходу або для отримання лінку на Зум-мітинг – звертайтесь до своїх кураторів!

Шановні студенти, якщо маєте зацікавлених друзів, які навчаються у випускних класах шкіл, підтягуйте їх із собою!

Як завжди, буде цікаво та корисно!

Чекаємо!