Майстер-клас ‘Розроблення Telegram-ботів мовою Python’

Вчора, 13 листопада 2020 року, як ми і обіцяли, відбувся цікавий майстер-клас ‘Розроблення Telegram-ботів мовою Python’ для студентів освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ та ‘Інформаційні системи та технології’ ХНУ, а також для бажаючих школярів 10-11-х класів, який проводив студент другого курсу освітньої програми “Комп’ютерна інженерія та програмування” Олександр Мачек в iHUB’і (ТЦ ‘Монблан’).

Хто не зміг прийти в iHUB, мав можливість взяти онлайн-участь у цьому івенті ?. Знов-таки нетворкінг вдався, всі учасники залишились в захваті і знову хочуть івент на наступну п’ятницю (coming soon… ?)! Наші студенти – це просто якісь вічні двигунчики, справжні енерджайзери ?

Поставили нам задачу, що кожної п’ятниці ми маємо проводити для них якийсь івент в iHUB, а ми стараємось і проводимо, шукаємо крутих цікавих спікерів, класні теми ? Дякуємо Олександру Мачеку за цікавий івент!

Крім цього, нашим студентам запропонували розробити сайт для iHUB’у, на що наші розумашки одразу ж з ентузіазмом погодились!!! І вже взялись до роботи над цікавим та реальним проєктом!!! Вчора вже Аліна Гнатчук та Олександр Забавський презентували всім учасникам івенту своє бачення дизайну цього сайту, а учасники давали свої оцінки та підказки як майбутні реальні користувачі! Розгорнувся справжній батл! ???

Отже, наші студенти просто фонтанують ідеями та невичерпною енергією (як і їх викладачі ? адже кафедра КІСП Комп’ютерна Інженерія ХНУ  – теж ті ще енерджайзери ?.

Вкотре дякуємо нашому Міському Голові Олександру Симчишину та Хмельницькому ІТ кластеру  за підтримку та надану можливість кафедрі комп’ютерної інженерії та системного програмування ХНУ проводити такі круті й корисні івенти в iHUB’i! ???