9 вересня здобувачам освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які обрали дисципліну “Веб-дизайн та графічний дизайн” (викладачі – доц. Гнатчук Є.Г. та доц. Капустян М.Ю.), дуже пощастило – вони мали нагоду наживо поспілкуватись із профільним спеціалістом –  веб-дизайнером Анастасією Любицькою. Настя закінчила ХНУ за спеціальністю “Дизайн”, працювала у студії веб-дизайну Presto Design, а зараз працює як фрілансер і залюбки ділиться секретами та тонкощами роботи.
Студентам було цікаво який же інструмент найкраще обрати – загальновідомий Photoshop, Illustrator чи Figma? І взагалі, з чого починати 🙂 Адже курс дисципліни передбачає виконання цілого проєкту – створення веб-дизайну сайта-візитівки/ лендінга/ інтернет-магазину/….

Анастасія поділилась цілим списком корисних ресурсів, показала власні проєкти та порадила починати із чіткого технічного завдання і створення дошки настрою (moodboard). А ще – виховувати естетичний смак та вчити англійську