Мітап “How to get your first job at IT” проведено!

20 листопада 2020 року, як ми і обіцяли, відбувся цікавий мітап “How to get your first job at IT” для студентів освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ та ‘Інформаційні системи та технології’ ХНУ, а також для бажаючих школярів 10-11-х класів, який проводила професіонал-практик HRD MassMedia Group Software development services

Татьяна Пасатюк.
Тетяна розповіла студентам про networking, перше резюме та чому навіть без досвіду роботи варто ходити на співбесіди. Також порекомендувала мережу LinkedIn як засіб професійної комунікації та розповіла, як правильно створювати персональний бренд. Наголосила, що ринок праці у Європі та світі – єдиний, і саме LinkedIn є тим ключем, який відкриває усі двері.
Дякуємо Татьяні Пасатюк за цікаву та корисну інформацію, за знайдений для наших студентів та абітурієнтів час!
На наступну п’ятницю ми знов плануємо черговий крутий івент! Чекайте на наші анонси! Приходьте на наші наступні заходи і дізнаєтесь ще більше корисної інформації для себе.