Мітап “How to get your first job at IT”

Шановні студенти освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ та ‘Інформаційні системи та технології’!
П’ятниця – близько!!! А, отже, ми знову з вами активно працюватимемо!???
Ми, як завжди, задовольняємо всі Ваші пропозиції та побажання і, як і обіцяли, на п’ятницю підготували черговий супер-івент!!! ???
❓❓❓ Мабуть кожен із вас хоч раз запитував себе чи друзів:
– Як правильно скласти резюме (CV)?
– На яких сайтах шукати вакансії в ІТ-галузі?
– Як підготуватись до співбесіди?
– Чи потрібне мені портфоліо? ❓❓❓
Якщо хоч одне із цих питань все ще залишається відкритим для Вас – запрошуємо на мітап з професіоналом-практиком HRD MassMedia Group Software development services, Тетяною Пасатюк.
Мітап відбудеться в п’ятницю, 20 листопада 2020 року, з 17.00 в змішаному форматі – в iHUB (ТЦ ‘Монблан’) для студентів, які перебувають у Хмельницькому, а також в Зумі для іногородніх студентів. Для запису на очне відвідування заходу або для отримання лінку на Зум-мітинг – звертайтесь до своїх кураторів.
Якщо маєте зацікавлених друзів, які навчаються у випускних класах шкіл, підтягуйте їх із собою!
Як завжди, буде цікаво та корисно! Чекаємо! ???