Міжкафедральний фаховий семінар для апробації дисертації Радюка Павла Михайловича

3 вересня 2021 року о 14:00 в аудиторії 1-107 відбудеться міжкафедральний (кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій та кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування) фаховий семінар для апробації дисертації Радюка Павла Михайловича на тему «Інформаційна технологія раннього діагностування пневмонії за індивідуальним підбором параметрів моделі класифікації медичних зображень легень» на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 12 – Інформаційні технології за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки.

Науковий керівник – д.т.н., професор О.В. Бармак.