Участь студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія» у програмі академічної мобільності від компанії Huawei

З 19 по 26 липня студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Іван Шавров та Софія Кравчук взяли участь у тижневій освітній програмі «Seeds for the Future» від компанії Huawei, яка проходила у Києві.
Вони увійшли до 20 кращих студентів України з 200 поданих заявок з багатьох ЗВО за результатами середнього балу успішності, есе англійською мовою та онлайн-співбесіди. Участь у програмі, проїзд, проживання та харчування для студентів оплачувала компанія Huawei.
Для студентів протягом тижня проводились лекції англійською мовою від представників компанії Huawei з офісу Шень-Женю. Тематика лекцій – Лідерство, Соціальні мережі Китаю та інші. Були лекції від представників телекомунікаційних мереж Київстар, Vodafonе, LifeCell, які розовідали про процеси роботи в середині компаній, Big Data та ін.
Студентам проводили лекції представники Міністерства Цифрової Трансформації, депутат Міністерства освіти і науки – Артур Селецький та член департаменту кібербезпеки – Олександр Федієнко.
Також студенти мали можливість ознайомитись з культурою Китаю через лекції з китайської мови, каліграфії, чайної церемонії та дегустації китайської кухні.
Протягом тижня студенти працювали над командними проектами за тематикою «Green Future & Technology». Менторами команд були представники інших країн, які допомагали представити проект на високому рівні. Учасники презентували проекти онлайн англійською мовою для суддів та учасників інших країн. Один із проектів наших студентів – UGreen увійшов у 4-ку кращих з 16 представлених проектів.