Навчальний візит до Корлівського технологічного університету (Стокгольм, Швеція – 10-14 листопада 2014 р.)

10-12 листопада 2014 року, у відповідності до плану заходів проекту TEMPUS KTU відбувся ознайомчий візит до Королівського технологічного університету (м.Стокгольм, Швеція). Від кафедри системного програмування участь у роботі консорціуму приймали доценти Медзатий Д.М. та Говорущенко Т.О. Під час візиту відбувся ряд зустрічей із представниками відділів та департаментів дотичних до питань трансферу знань. Відвідано ряд науководослідних лабораторій.

13 листопада 2014 року відбулась зустріч виконавців проекту з моніторинговою місією Національного Еразмус + офісу. Під час зустрічі учасники консорціуму зробили доповіді по поточному прогресу виконання проекту та обговорили з представниками моніторингової місії труднощі з якими учасники стикаються під час виконання проекту.