Онлайн-лекція ‘Проєктний менеджмент поза ІТ’

Сьогодні, 10 листопада 2020 року, в рамках навчальних дисциплін ‘Управління науковими ІТ-проектами’ та ‘Технології проєктування програмних систем’ відбулась онлайн-лекція ‘Проєктний менеджмент поза ІТ‘ для здобувачів вищої освіти за освітньо-науковими програмами ‘Комп’ютерна інженерія’ 3-го (доктор філософії) рівня та ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ 2-го (магістерського) рівня від роботодавця, виконавчого директора (СОО) ПП ‘Авіві‘, тренера з проєктного менеджменту ІТ-академії Stfalcon, випускника спеціальності ‘Комп’ютерна інженерія’ ХНУ Олексія Ковбасюка. Лекцію відвідали також і бажаючі здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти за ОП ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’, ‘Інформаційні системи та технології’.

Олексій Ковбасюк розповів здобувачам про основи проєктного менеджменту та його використання як під час роботи в ІТ-сфері, так і в повсякденному житті. Крім цього, Олексій розповів нашим студентам про важливість soft skills для проєктного менеджера (тайм-менеджмент, командна робота, комунікаційні навички, лідерство) та необхідність їх розвитку. Закликав студентів не боятись проєктів-“слонів”, оскільки вони є найбільш прибутковими, а також намагатись планомірно розв’язувати щоденні та нецікаві задачі-“жаби” ? Також Олексій акцентував увагу на необхідності саморозвитку, важливості ініціативності та креативності як для ІТ-сфери, так і поза нею. Після лекції розгорнулась цікава дискусія між студентами та Олексієм. Щиро дякуємо, Олексію Ковбасюку за цікаву лекцію, за активну дискусію, за знайдений час, за величезний мотиваційний посил!
Завжди раді успіхам своїх випускників та чекаємо в гості знову!