Онлайн-лекція ‘Інтернет речей, доповнена реальність, штучний інтелект та революція в мистецтві’

Шановні здобувачі вищої освіти за освітньо-науковими програмами ‘Комп’ютерна інженерія’ 3-го (доктор філософії) рівня та ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ 2-го (магістерського) рівня!

В рамках навчальних дисциплін ‘Методи розв’язування наукових задач комп’ютерної інженерії’ та ‘Теорія і проєктування комп’ютерних та кіберфізичних систем і мереж’ до Вашої уваги пропонується онлайн-лекція ‘Інтернет речей, доповнена реальність, штучний інтелект та революція в мистецтві’ від: експерта галузі, завідувача кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки НАУ ‘ХАІ’, доктора технічних наук, професора, заслуженого винахідника України Харченка Вячеслава Сергійовичазасновника і головного редактора журналу ‘Картбланш’, митця Голембовської Олени Олександрівни, яка відбудеться у середу, 11 листопада 2020 року, з 12.30 до 14.30.

На лекцію запрошуються також і бажаючі здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти за ОП ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’, ‘Інформаційні системи та технології’. За лінками на Зум-конференцію звертайтесь до кураторів! Чекаємо Вас! Обіцяємо, що буде цікаво і корисно!