Онлайн-лекція «The use of version control for coordinating work during software development» для студентів-бакалаврів, що навчаються за англомовною ОП “Комп’ютерна інженерія та програмування”

26 жовтня 2021 року в рамках навчальної дисципліни «Programing of robotics system» відбулась онлайн-лекція «The use of version control for coordinating work during software development» для студентів-бакалаврів, що навчаються за англомовною освітньою програмою “Комп’ютерна інженерія та програмування”.

Лекцію проводив Юрій Нічепорук Middle .Net Developer IT компанії Blackthorn Vision – випускник ОПП «Комп’ютерна інженерія».

На лекції було розглянуто практичне використання системи контролю версій Git при розробці програмного забезпечення, зокрема вирішення конфліктних ситуацій при виконанні комітів та роботу із віддаленими репозитаріями.