Підписання угоди про співпрацю між Хмельницьким національним університетом і провідною ІТ-компанією EPAM

9 лютого 2022 року в стінах Хмельницького національного університету було підписано угоду про співпрацю між університетом та ІТ-компанією ЕРАМ. Угода передбачає довготривалу співпрацю у сфері сучасних інформаційних технологій, яка сприятиме підвищенню рівня підготовки студентів та кваліфікації викладачів. Тепер студенти ХНУ зможуть поглибити свої знання за більш ніж 25 актуальними ІТ-напрямками і матимуть можливість поєднати їх з практичним підходом та стажуванням на реальних проєктах.

До участі в заході долучилися: Денис Гриньов, керівник освітніх програм EPAM University в Україні; Олег Кустов, керівник освітніх програм EPAM University в центральному регіоні; Олег Ковалюк, координатор освітніх програм EPAM University в центральному регіоні; Сергій Матюх, ректор Хмельницького національного університету; Олег Синюк, проректор з наукової роботи; Олександр Бармак, завідувач кафедри комп’ютерних наук; Тетяна Говорущенко, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем.

«Підтримка молоді та сприяння доступу до якісної освіти є одним з ключових напрямків сталого розвитку ЕРАМ. Саме тому вже більше 10 років компанія системно інвестує в освіту. Це і підтримка інфраструктури навчальних закладів, допомога з актуалізацією навчальних програм, а також спеціальні заходи і навчальні програми для студентів та викладачів. Віримо, що разом із сильними освітніми партнерами ми зможемо дати випускникам якісну підготовку для старту професійної кар’єри», – заявив Денис Гриньов, керівник освітніх програм ЕРАМ Україна.

Відповідно до стратегії розвитку Хмельницького національного університету одним із пріоритетних напрямків його діяльності є співпраця зі стейкхолдерами. Для підготовки кваліфікованих бакалаврів та магістрів у галузі інформаційних технологій важливим аспектом є практична підготовка, реалізація якої найефективніше здійснюється під час співпраці ЗВО з провідними ІТ-компаніями України та світу. Співпраця з компанією ЕРАМ, лідером у сфері розробки програмного забезпечення, що входить в міжнародну групу EРАМ та є найбільшою ІТ-компанією України, дозволить покращити якість освітніх програм ІТ-спеціальностей, залучити фахівців світового рівня до практичної підготовки студентів та збільшити шанси випускників на працевлаштування в топових ІТ-компаніях України», – коментує підписання угоди ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх.