Семінар Еразмус+ Офісу для учасників проектів TEMPUS (Київ, 12 березня 2014 р.)

12 березня 2014 року, в м. Київ, на базі Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, національним Еразму+ Офісом в Україні було проведено семінар для партнерів переможців шостого конкурсу програми TEMPUS IV 2013 року.

Метою заходу було ознайомлення з особливостями запровадження проектів Програми Темпус та між проектна співпраця. Від Хмельницького національного університету участь у семінарі приймав доцент кафедри системного програмування Медзатий Д.М. Під час семінару проведено ряд доповідей та тренінгів для координаторів та учасників проектів програми TEMPUS. Суттєву увагу було приділено особливостям імплементації кредитно-трансферної системи навчання.

Інформація про семінар на сайті Еразмус+ офісу