19 вересня 2014 року, на базі Хмельницького національного університету х моніторинговою місією працювали два представники Національного Еразмус+ Офісу України, а саме, директор НЕО в Україні Світлана Шитікова та менеджер з моніторингу НЕО в Україні Олена Оржель. Метою візиту представників Національного Еразмус+ Офісу в Україні до Хмельницького національного університету стало проведення моніторингу проекту TEMPUS SEREIN, який є одним з чотирьох проектів програми TEMPUS, що в даний момент реалізується у ХНУ.
Серед учасників проекту, які взяли участь у моніторингу: Дмитро Медзатий, Сергій Лисенко, Тетяна Говорущенко (Хмельницький національний університет), Євген Брежнєв, Олег Іляшенко (Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»), Ігор Жуковицький (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту), Інна Скарга-Бандурова (Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету імені Володимимра Даля), Андрій Луцків (Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя), Олександр Гордєєв (Університет банківської справи Національного банку України) та Сергій Стіренко (Державний інститут спеціального зв’язку та захисту інформації України).
Під час проведення моніторингу, представники Українських вищих навчальних закладів ознайомились з історією Хмельницького національного університету, зустрілися з керівництвом університету в особі проректора з міжнародних зв’язків Йохни М.А.
Моніторинговою комісією були заслухані доповіді представників українських університетів про прогрес виконання проекту, обговоренні поточні проблеми та особливості реалізації проекту з урахуванням положень нового закону України про Освіту.
В цілому, за результатами моніторингу, комісією відмічено сталість виконання проекту, високий рівень організації взаємодії партнерів, відповідність кваліфікації задіяних науково-педагогічних працівників та надано рекомендації щодо підвищення ефективності розповсюдження інформації про проект серед студентів, а також більш широке залучення студентів та роботодавців до питань підготовки нових навчальних курсів.