29 січня 2024 року розпочались курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету «Інноваційні технології в освіті: міжнародний проєктний досвід». Кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем в рамках поширення результатів проєкту ERASMUS+ MOVEx (професор Тетяна Говорущенко та доцент Єлизавета Гнатчук) провели тренінг «Проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання для покоління постміленіалів» для науково-педагогічних працівників університету на основі матеріалів та знань, отриманих під час навчального візиту до Вроцлавської політехніки.

Вітальними словами відкрила тренінг проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Катерина Скиба.

Тренінг складався з двох частин – особливості покоління постміленіалів (наші сьогоднішні здобувачі); проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання, протягом яких відбуваються дискусії, ігри, застосовується онлайн-сервіс для проведення опитувань Mentimeter (сайт www.menti.com). Після закінчення основної частини тренінгу учасниками буде виконана самостійна робота та відбудеться презентація власних напрацювань.

Під час тренінгу «Інноваційні технології в освіті: міжнародний проєктний досвід» науково-педагогічні працівники зможуть отримати нові знання щодо підходу проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання, покращити свої soft skills, а також зможуть краще розуміти здобувачів і побудувати освітній процес із застосуванням активних та інтерактивних методів навчання.

Проведення таких тренінгів є дуже важливим для кожного учасника та університету загалом. Адже після його завершення кожен учасник не тільки отримає сертифікат про підвищення кваліфікації, а й зможе використати отримані матеріали і знання у освітньому процесі та в процесі підготовки до акредитації освітніх програм.