Хакатон “Від ідеї до стартапу”

Кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету (Комп’ютерна Інженерія ХНУ) 17 лютого 2024 року провела черговий хакатон “Від ідеї до стартапу”, в якому взяли участь 6 команд школярів з 6 шкіл м. Хмельницького!!!
В команд було півтори години на підготовку презентації своєї ідеї. Під час підготовки з командами працювали наші веселі, розумні та креативні ментори (студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ 1-4-го курсів, які мають досвід участі у різноманітних хакатонах та конкурсах) .
Після інтенсивної роботи над презентаціями, команди перед іншими учасниками хакатону та членами журі представляли свої ідеї.
Команда “Інтернатовці” представила проєкт “Сонцестояння” для підвищення ефективності сонячних панелей”.
Команда “Vinomtech” представила проєкт “Окуляри доповненої реальності Metrix” для покращення освітнього процесу.
Команда “Аня і Рома” представила проєкт “Смарт ліфт” – проргамно-апаратний комплекс для керування ліфтами.
Команда “Фаундери” представила проєкт “Безпека в кожному куточку світу” – розумний годинник з автоматичним сигналом про допомогу та викликом оперативно-рятувальних служб. Команда “Ogienko developers” представила онлайн-ресурс для збільшення інтересу до навчання учнів з особливими потребами.
Команда “Віртуози” представила проєкт термобілизни з датчиками.
Хочемо відзначити дуже високий рівень абсолютно всіх презентованих проєктів!!!
Всі проєкти оцінювались журі, до складу якого входили викладачі кафедри КІІС (9 чоловік) та студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ (11 чоловік) .
Проєкти оцінювались за наступними критеріями: 1) новизна ідеї; 2) креативність ідеї; 3) актуальність рішення; 4) конкурентна перевага рішення; 5) монетизація.
В результаті оцінювання та обговорення переможцями стали:
1-е місце 🥇🏆🏵 – команда “Аня і Рома”;
2-е міcце 🥈 – команда “Vinomtech”;
3-є місце 🥉– команда “Інтернатовці”!
Команда “Аня і Рома” за 1-е місце в хакатоні була нагороджена грошовим призом у розмірі 500 грн, а також подарунками від наших спонсорів!
💰💰💰 Команди “Vinomtech” та “Інтернатовці” також були нагороджені подарунками від наших спонсорів!
Дякуємо нашим найактивнішим студентам, які, як завжди, були прекрасними менторами та суворими суддями .
Дякуємо всім вчителям за класну організацію та підготовку дійсно потужних команд-переможців! Дякуємо нашим спонсорам! Дякуємо доценту кафедри Ользі Павловій за бездоганну організаційну роботу, за підготовку нашого студентського активу в якості менторів та членів журі, за організацію чаювання із солодощами для учасників хакатону! Дякуємо старшому викладачу кафедри Єгор Іштван за підготовку цікавої та пізнавальної виставки роботів для учасників хакатону!
Дякуємо учасникам нашого хакатону за неймовірно цікаві та класні проєкти! Чекаємо Вас на навчання на освітні програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, де Ви зможете розвинути і втілити у життя всі свої ідеї!