Студенти кафедри КІІС взяли участь майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки

Символічно у тиждень між Великоднем та Днем вишиванки – прадавнього оберегу українського народу.
Даний майстер-клас був організований в рамках роботи над проєктом NAWA Edu-GTUA – з метою навчання грамотного поводження із текстильними відходами, з яких можна зробити чудові обереги!
Студенти мали можливість прослухати міні-лекцію від запрошеної гості – майстрині Любові Джуглій про глибокий символізм цього оберегу та його значення
Щиро дякуємо завідувачці кафедри професорці Тетяні Говорущенко за організацію такого чудового та позитивного заходу, який не зміг залишити нікого байдужим.