Тренінг на тему «Профілактика емоційного вигорання» для здобувачів ОНП “Комп’ютерна інженерія та програмування” другого (магістерського) рівня

28.09.2021 для здобувачів освітньо-наукової програми “Комп’ютерна інженерія та програмування” другого (магістерського) рівня (Комп’ютерна Інженерія ХНУ) був проведений тренінг на тему «Профілактика емоційного вигорання» доцентом кафедри психології та педегогіки к.психол.наук Подкоритовою Л.О. (Larysa Podkorytova) та магістранткою кафедри психології та педагогіки Максимчук К.
На тренінгу також були присутні і здобувачі освітньо-професійних програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” першого (бакалаврського) рівня.
Учасники ознайомились з основними поняттями емоційного вигорання та основними його ознаками. Попрактикувались в оцінюванні свого емоційно-психологічного стану та отримали дієві інструменти для запобіганню емоційному вигоранню. Всі активно ділилися своїми відчуттями та враженнями, отримуючи корисні навички взаємодії в колективі.