Третій хакатон “Від ідеї до стартапу” проведено!

10 грудня 2020 року, кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету  за підтримки Хмельницького ІТ кластеру провела третій хакатон “Від ідеї до стартапу“, в якому взяли участь 6 команд школярів з 5 шкіл м. Хмельницького!!!
Цього разу наш хакатон відбувся з використанням новорічного дрес-коду викладачами та студентами Комп’ютерної Інженерія ХНУ.
Хакатон проводився з дотриманням карантинних норм – кожна окрема команда з 1-5 чоловік з однієї школи працювала в окремій аудиторії, зустрічались команди між собою лише в Зумі.
В команд було півтори години на підготовку презентації своєї ідеї. Під час підготовки з командами працювали наші веселі, розумні та креативні ментори (студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, які мають досвід участі у різноманітних хакатонах та конкурсах) .
Після інтенсивної роботи над презентаціями, команди зустрілись в Зумі, де перед іншими учасниками хакатону та членами журі представляли свої ідеї.
Команда TeenSchool (Хмельницька гімназія №1) представила проєкт TeenSchool, такий собі онлайн-репетитор для школярів, де роль вчителів виконують успішні учні.
Команда RoboGroup (НВК №4) представила проєкт “RoboGraph”, спрямований на використання роботів для стріт-арту.
Команда IdleGame (ЗОШ №8) представила гру для вивчення засад програмування “IdleSchool”.
Команда SmartLogo (ЗОШ №8) представила соціальний проєкт – програмне забезпечення для розвитку фонематичного слуху.
Команда CyberVolunteers (Хмельницький ліцей №17) представила соціальний проєкт “Destiny of Animals” – веб-сервіс та мобільний додаток для притулку та готелю для тварин.
Команда EyeTest (ЗОШ №20) представила соціальний проєкт – система тестування для людей з вадами зору.
Знову хочемо відзначити високу активність всіх учасників та журі хакатону, які влаштували справжній батл, справжню дискусію по кожній із запропонованих ідей!
Хочемо відзначити також дуже високий рівень абсолютно всіх презентованих проєктів!
Всі проєкти оцінювались журі, до складу якого входили викладачі кафедри КІСП (5 чоловік) та студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ (10 чоловік) .
Проєкти оцінювались за наступними критеріями:
  1. новизна ідеї;
  2. креативність ідеї;
  3. актуальність рішення;
  4. конкурентна перевага рішення;
  5. монетизація.
В результаті оцінювання та обговорення переможцями стали: 1-е місце ??? – команди CyberVolunteers (Хмельницький ліцей №17) під керівництвом Любові Джуглій та SmartLogo (ЗОШ №8) під керівництвом Людмили Мотревич – так, вчора у нас було 2 переможці з абсолютно однаковою кількістю балів!!!; 2-е міcце ? – команда RoboGroup (НВК №4) під керівництвом Андрія Буряковського; 3-є місце ?– команда TeenSchool (Хмельницька гімназія №1) під керівництвом Віктора Фелонюка!
Команди CyberVolunteers i SmartLogo за 1-е місце в хакатоні були нагороджені грошовими призами у розмірі 500 грн!
Дякуємо Любов Джуглій (Хмельницький ліцей №17) та Людмилі Мотревич (ЗОШ №8), Андрію Буряковському (НВК №4) та Віктора Фелонюка (Хмельницька гімназія №1) за класну підготовку дійсно потужних команд! Дякуємо нашим споносорам!
Дякуємо нашій викладачці Ользі Павовій за бездоганну організацію нашого студентського активу в якості менторів та членів журі!
Дякуємо нашим найактивнішим студентам, які, як завжди, були прекрасними менторами та суворими суддями.
До речі, ментором-суддею вчора був навіть наш іноземний студент англомовної освітньої програми “Комп’ютерна інженерія та програмування” Bright Mapangera.
Дякуємо учасникам нашого вчорашнього хакатону за неймовірно цікаві та класні проєкти!
Чекаємо Вас на навчання на освітні програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, де Ви зможете розвинути і втілити у життя всі свої ідеї! ?‍??‍??‍?
❗️❗️❗️Ну а решту активних, ініціативних та креативних школярів запрошуємо до участі в наших наступних хакатонах !
Зважаючи на складні умови, спричинені пандемією, ми, на жаль, не можемо запросити Вас всіх і одразу, тому чекайте запрошення для Вашої школи! ❗️❗️❗️