Круглий стіл “Геопортал Хмельницької міської ради – нові можливості для розвитку громади”

9 грудня 2020 року, відбувся круглий стіл “Геопортал Хмельницької міської ради – нові можливості для розвитку громади” (https://gis.khm.gov.ua), який був організований сумісно Хмельницька міською радою, Міським комунальним підприємством “Хмельницькінфоцентр” та кафедрою комп’ютерної інженерії та системного програмування ХНУ, на який були запрошені наші найрозумніші та найкреативніші студенти з метою обговорення свіжих та цікавих ідей для розвитку нашого рідного міста.

Заступник директора МКП «Хмельницькінфоцентр» Валентина Андріїшина та інженер-програміст підприємства Максим Медведчук презентували новий геопортал Хмельницької міської ради, ознайомили студентів з переліком відкритих даних, які вони можуть використовувати для виконання практичних завдань та майбутніх стартапів.

У заході також взяв участь в. о. начальника управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Максим Дружинін, який розповів про містобудівний кадастр і його особливості.