Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

Участь Говорущенко Т.О. в 4-ій координаційній зустрічі з проекту ERASMUS+ HRLAW в Талліннському технічному університеті

 

10-14 грудня 2018 року у Талліннському технічному університеті TalTech (м. Таллінн, Естонія) відбулась 4-а координаційна зустріч з проекту ERASMUS+ 573861-EPP-1-2016-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP “European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova” – ERASMUS+ HRLAW, в якій Хмельницький національний університет представила керівник проекту, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування, д.т.н., доцент Говорущенко Тетяна Олександрівна.

В перший день координаційної зустрічі відбувся круглий стіл з співробітниками Талліннського технічного університету TalTech, а також екскурсія територією та приміщеннями Університету.

 

 

 

 

 

В другий день зустрічі співробітники Талліннського технічного університету TalTech представили членам проектного консорціуму наступні лекції та презентації: «Управління людськими ресурсами в Талліннському технологічному університеті: система підтвердження та мотивації персоналу», «Визнання спільних дипломів – міжнародна належна практика та рекомендації», «Нова міжнародна система у процесі формування: ступінь участі країн Балтії в цьому процесі», «Стратегічні цілі та стратегії TalTech інтернаціоналізації в 2010-2018 роках. Економічна політика в Естонії. Події минулого і поточного часу. Результати», «Міжнародний маркетинг в TalTech».

 

 

В третій день координаційної зустрічі співробітники Талліннського технічного університету TalTech представили членам проектного консорціуму наступні лекції та презентації: «Мекторій для відділу міжнародного співробітництва», «Юридична та політична філософія», «Кредитна мобільність та її поточна ситуація в TalTech», «Презентація спільних магістерських програм ERASMUS-MUNDUS», «Інженерна педагогіка та CASE-навчання».

 

 

В четвертий день координаційної зустрічі співробітники Талліннського технічного університету TalTech представили членам проектного консорціуму наступні лекції та презентації: «Нові реформи та стандарти навчальних програм», «Академічна доброчесність: шляхи Естонії та України», «Дизайн та технологія програм майбутнього», «Трансфер інновацій та знань». Крім цього, в четвертий день відбувся круглий стіл з співробітниками Талліннського технічного університету TalTech та Королівського технологічного університету KTH (Швеція) щодо ідей для нових спільних проектів.

В п’ятий день координаційної зустрічі відбулась зустріч з проектного менеджменту, на якій Говорущенко Т.О. представила результати роботи команди Хмельницького національного університету, а також всю необхідну документацію щодо менеджменту проекту. Робота та результати команди Хмельницького національного університету визнані членами консорціуму високоякісними.

 

 

Translate »