Участь студентів у літній школі у Вроцлавській політехніці

У рамках проєкту GTUA здобувачки ОП «Комп‘ютерна інженерія та програмування» та «Інформаційні системи та технології» взяли участь у літній школі у Вроцлавській політехніці, яка відбувалась з 18 по 24 вересня.

«Перший день був напівофіційним, бо після підписання документів ми одразу відправились на навчання. Доволі насичений розклад занять, кожен день по чотири пари, які тривають півтори години. Буває складно витримати таке навантаження, але коли предмети цікаві, то час пролітає напрочуд швидко.

Кожен модуль лекцій відрізнявся не лише завданнями, а і форматом.
До прикладу на курсі про Green Business ми проектували свою власну компанію, її цілі та ресурси необхідні для забезпечення праці.
У той час як на курсі Many Eyes, One City ми мали можливість на практиці провести дослідження завдяки трекерам погляду Tobii та перевірити себе на наявність вад зору.

Окрім навчання, ми також відвідували чимало історичних пам’яток та музеїв. Чи знали ви, що Рацлавицька панорама була написана у Львові? До того ж ми ще відвідали музей Ігор та Старих комп’ютерів! Було цікаво мати таку можливість порівняти навчання та методи викладання різних університетів.

Ця поїздка дала змогу знайти нових друзів з інших куточків країни та ще раз закріпити навички роботи у команді. Сподіваємось, у всіх нас ще буде така можливість, адже навчатись подорожуючи – це неймовірно!» – поділились враженнями учасниці літньої школи

Дякуємо нашому партнеру Вроцлавській політехніці за запрошення та за гостинність!