Участь викладачів кафедри КІІС у VIII Діалозі Unite!

В рамках проєкту GTUA доценти кафедри Ірина Засорнова та Ольга Павлова взяли участь у VIII Діалозі Unite!, який відбувся у Вроцлавській Політехніці (Польща).

На діалозі були присутні більше 300 представників з 9-ти європейських університетів Австрії, Франції, Польщі, Швеції, Німеччини, Фінляндії, Італії, Іспанії та Португалії – все заради спільної мети – досягнення цілей сталого розвитку у закладах вищої освіти.

У рамках діалогу викладачі кафедри взяли участь у воркшопах, круглих столах та спільних обговореннях на теми навчання та викладання згідно концепції сталого розвитку.

Дякуємо нашим європейським партнерам за запрошення та за співпрацю!